FrazPC.pl

YotaPhone 3 - rendery prasowe i specyfikacja

Długo przyszło nam czekać na trzecią generacją smartfona YotaPhone, ale wygląda na to, że ten wkrótce może doczekać się premiery. YotaPhone 2 trafił na rynek pod koniec 2014 roku, a producent stosunkowo szybko ogłosił plan stworzenia następcy, twierdząc, że ten trafi na rynek w pierwszym kwartale 2016 roku. Mamy już drugą połowę 2017 roku, a smartfon wciąż nie został ujawniony, a przynajmniej nie oficjalnie, ponieważ w sieci właśnie pojawiły się jego rendery prasowe.

cdqc6dy2hzq

Z ostatnich przecieków wynika, że jego premiera odbyć może się na jesieni, a cena wynosić ma 350 USD. Grafiki, które możecie oglądać poniżej, wskazują, że Yota 3 zachowa swój najbardziej charakterystyczny element, czyli dodatkowy czarno-biały ekran E-Ink na tylnym panelu, który wykorzystywać można choćby do czytania, ale w stosunku do poprzedników prezentować będzie się zdecydowanie bardziej stylowo.

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to mamy się spodziewać 5,5-calowego panelu AMOLED 1080p, 5,2-calowego ekranu E-Ink 720p, procesora Snapdragon 625, 4 GB pamięci RAM, 12 MP aparatu tylnego, 13 MP aparatu przedniego oraz złącza USB typu C. Nad całością czuwać ma zaś system operacyjny Android 7.0 Nougat.

vuplu4xsqis n_ch7uycmvg

banljhakknq

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.