FrazPC.pl

Tak może wyglądać Xiaomi Mi Mix 2

Pod koniec ubiegłego roku Xiaomi zaskoczyło smartfonowy świat prezentując niemal bezramkowy model Mi Mix, zanim trend na tego typu design rozpoczął się na dobre w 2017 roku (warto jednak pamiętać, że Sharp posiadał tego typu telefon nawet przed Chińczykami). Sprzęt okazał się sukcesem (przynajmniej wizerunkowym) dla Xiaomi, nic więc dziwnego, że firma szybko zapowiedziała, iż doczekamy się jego następcy.

Doniesienia na temat Mi Mix 2 docierają do nas już od jakiegoś czasu, ale jak na razie nie oferują zbyt wielu konkretów. W sieci pojawiło się jednak zdjęcie, które prezentować ma prototyp Mi Mix 2. To opublikowane zostało przez użytkownika chińskiego serwisu Weibo, znanego jako @new technology i trudno jest określić jego wiarygodność jako źródła, dlatego też warto zachować nieco sceptycyzmu.

Zakładając jednak, że mamy do czynienia z prawdziwą fotką, to w oczy rzuca się wyraźne odchudzenie dolnej ramki - do tego stopnia, że wyświetlacz rozciągnięty jest niemal na cały front. Nie widać tu także grilla głośnikowego, ponieważ zapewne producent po raz kolejny postawił na moduł piezoelektryczny (miejmy nadzieję, że udało się poprawić jego jakość). Zabrakło tu także miejsca na przednią kamerkę, co niewątpliwie jest dość odważnym ruchem. Wydaje się także, że telefon jest jeszcze smuklejszy i posiada metalową ramkę, natomiast rogi zdają się być bardziej zaokrąglone niż poprzednio.

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to spodziewamy się tu procesora Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM, panelu AMOLED, 19 MP aparatu tylnego i baterii o pojemności 4500 mAh.

Premiera oczekiwana jest w połowie września, a cena urządzenia wynosić ma 4999 CNY (ok. 635 EUR).

xiaomi-mi-mix-2-leaked

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.