FrazPC.pl

Motorola Moto X4 - render i specyfikacja smartfona

Oczekiwanie na Moto X4 wciąż się przedłuża i choć informacje na temat tego smartfona napływają do nas od wielu miesięcy, Motorola wciąż nie zdecydowała się na oficjalną prezentację tego modelu. Wygląda jednak na to, że urządzenie wkrótce zostanie ujawnione, a przynajmniej tak sugerują najnowsze przecieki.

Te prezentują nam rendery prasowe Moto X4, a także dostarczają specyfikację smartfona. Sprzęt wyposażony ma być w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, a jego sercem zostanie procesor Snapdragon 630. Za możliwości fotograficzne odpowiadać mają 16 MP aparat przedni z obiektywem f/2.0, rozmiarem pikseli 1.0µm i możliwością nagrywania w 4K (30 kl./s), a także podwójny aparat tylny. Ten składać będzie się z 12 MP jednostki głównej z autofokusem dual pixel, obiektywem f/2.0 i pikselami w rozmiarze 1.4µm oraz szerokokątnej jednostki pomocniczej z 8 MP sensorem, obiektywem f/2.2 o polu widzenia 120 stopni i pikselami 1.12µm. Tylny aparat wspomagany jest przez podwójną lampę LED, a nie zabraknie też opcji zabawy głębią ostrości.

Smartfon otrzyma także baterię o pojemności 3000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania TurboCharge, a urządzenie pochwalić będzie mogło się też certyfikatem IP68 poświadczającym o jego wodo- i pyłoodporności.

W zależności od regionu otrzymamy różne konfiguracje pamięci i tym razem - w odróżnieniu od Moto Z2 Force - Europa, a także Ameryka Północna i Łacińska, otrzymają słabszą wersję z 3 GB pamięci RAM i 32 GB na dane. Do Azji trafi zaś wariant z 4 GB RAM i 64 GB  na dane. 

gsmarena_001_03

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.