FrazPC.pl

Nadchodzą „dni otwarte” z Ghost Recon: Wildlands

Dopiero co dowiedzieliśmy się o przedłużeniu o dwa dni otwartej bety drugiej części Battlefronta, a już mamy kolejne dobre wieści. W nadchodzący weekend będziemy mogli bowiem za darmo spróbować innej produkcji, a mianowicie Ghost Recon: Wildlands. Ta debiutowała wprawdzie jakiś czas temu, a konkretniej na początku marca, ale właśnie doczekała się nowego trybu.

Mowa o trybie pvp Ghost War, który jest już po otwartych beta testach i jutro zostanie udostępniony za darmo posiadaczom gry, a także wszystkim graczom biorącym udział w darmowym weekendzie – oczywiście nie jesteśmy do niego ograniczeni i możemy też sprawdzić podstawową grę. Darmowy weekend startuje w najbliższy czwartek, 12 października i potrwa do niedzieli, 15 października, a dostępny będzie na PC, PS4 i Xbox One. Co więcej, jeśli gra się nam spodoba, to będzie mogli nabyć jakąkolwiek z wersji gry z 50% rabatem.

Gracze pecetowi będą mogli już dziś pobrać Ghost Recon: Wildlands na dysk, żeby od czwartku zająć się tylko graniem – niestety jeszcze nie wiemy, czy deweloper zdecyduje się na podobny ruch na konsolach.

ghost_recon_wildlands_free_trial

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.