FrazPC.pl

Gamingowy smartfon Razera zostanie ujawniony 1 listopada

Plotki na temat szykowanego przez Razera smartfona dla graczy zdają się nabierać coraz bardziej namacalnego charakteru. Firma zapowiedziała bowiem na 1 listopada konferencję, publikując grafikę prezentującą mężczyznę trzymającego urządzenie w rozmiarze telefonu. Wygląda więc na to, że producent nie zamierza dłużej marnować możliwości jakie zyskał po zakupie Nextbit.

Co prawda Razer nie zdradza żadnych szczegółów, ale określa nadchodzące wydarzenie jako swoje "największe ujawnienie", co oznacza, że cokolwiek firma chce nam zaprezentować, jest to na tyle ważne, że trzeba najpierw podgrzać atmosferę i rozbudzić oczekiwania.

Aż dziw bierze, że do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych konkretniejszych przecieków na temat tego sprzętu, więc pozostają nam jedynie spekulacje. Nie będziemy jednak zaskoczeni, jeśli smartfon Razera koncentrować będzie się na jakości wyświetlacza, dźwięku i wydajności, co zgrywałoby się z hasłem firmy "oglądaj, słuchaj, graj". Poza tym, Nextbit wypuszczając smartfon Robin w dużym stopniu skupiło się na wykorzystaniu chmury, więc ten element także może stanowić w tym przypadku ważny element. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się jednak za 2,5 tygodnia. 

dims_07

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.