FrazPC.pl

Samsung zaprezentuje Galaxy S9 i Galaxy S9+ w przyszłym miesiącu

Na CES 2018 na pewno nie zobaczymy już tegorocznych flagowych smartfonów Samsunga, co sugerowały przecieki z końca zeszłego roku. Na szczęście nie przyjdzie nam zbyt długo czekać na prezentację Galaxy S9 i Galaxy S9+, ponieważ odbędzie się ona już w przyszłym miesiącu.

Informację tę potwierdził szef mobilnego działu koreańskiego giganta, który w trakcie konferencji prasowej w Las Vegas obiecał, że nadchodzące flagowce firmy zostaną zaprezentowane w trakcie targów Mobile World Congress w Barcelonie, które tradycyjnie odbywają się pod koniec lutego (startują 26 lutego). Samsung ujawni w trakcie tej imprezy także datę premiery tych telefonów, a zapewne poznamy również ich ceny.

Wcześniejsze doniesienia dawały co prawda nadzieję, że na CES będziemy mogli podejrzeć Galaxy S9 i S9+, ale przedstawiciel Samsunga dość szybko zaprzeczył tym plotkom. Przynajmniej nie musimy jednak czekać do wiosennej konferencji prasowej, na której przeważnie firma prezentowała swoje nowe topowe smartfony. Czego możemy się po nich spodziewać? Pod względem designu raczej nie nastąpią jakieś większe zmiany, ponieważ rendery, które ukazały się w sieci, sugerują bardzo zbliżone konstrukcje z przesuniętym pod aparat czytnikiem linii papilarnych.  

1513925330_screen_shot_2017-12-21_at_10.47.40_pm_story

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.