FrazPC.pl

Total War: Three Kingdoms – nadciąga „chińska” odsłona serii

Nie macie jeszcze dość strategii od Creative Assembly? No to całe szczęście, bo po ubiegłorocznym Total War: Warhammer II i zapowiedziach Total War: Saga, rozszerzenia dla Rome II i ostatniej części trylogii Warhammer, studio ma dla nas coś jeszcze, a mianowicie Total War: Three Kingdoms.

Jest to zdecydowanie ukłon w stronę fanów, którzy mieli już dość wymyślonych historii i chcieli, by ich ulubiona seria wróciła do tematyki historycznej. Tak się właśnie stało, bo Three Kingdoms zabierze nas do starożytnych Chin, przełomu II i III wieku, kiedy to w Państwie Środka trwały burzliwe walki o władzę. Gra doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna, który pozwala poczuć klimat nowej produkcji, ale nie zdradza niestety żadnych szczegółów rozgrywki i ogranicza się do CGI. Możemy za to wyczytać z niego nieco szczegółów fabularnych, bo przedstawia walczących ze sobą bohaterów.

Gra zadebiutować ma na PC jesienią tego roku i na razie to jedyne informacje, jakie zdecydowały się nam dostarczyć SEGA i Creative Assembly – na więcej musimy jeszcze trochę poczekać, ale pewnie niezbyt długo, skoro Total War: Three Kingdoms trafić ma na rynek za kilka miesięcy.

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.