FrazPC.pl

Zdjęcie opakowania Galaxy S9 ujawnia ciekawe szczegóły

Wiemy już, kiedy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi nowych flagowych smartfonów Samsunga, ale kolejne przecieki na ich temat sprawiają, że nie musimy czekać do końca lutego, by poznać najważniejsze informacje na ich temat.

Wcześniejsze doniesienia wskazywały już na podwójne aparaty, przeniesienie czytnika linii papilarnych pod aparat czy słuchawki strojone przez AKG w zestawie. Tym razem otrzymaliśmy jednak coś konkretnego, czyli zdjęcie opakowania Galaxy S9, które zdradza wiele ciekawych informacji.

To potwierdza obecność 5,8-calowego wyświetlacza Super AMOLED o rozdzielczości QHD+, ale także wodo- i pyłoodporność, skaner tęczówki czy obsługę bezprzewodowego ładowania. Ciekawie zapowiada się także 12 MP aparat Super Speed Dual Pixel z optyczną stabilizacją obrazu i obiektywem f1,5/f2,4. Jeśli zastanawiacie się skąd dwa różne oznaczenia jasności, to Samsung może zdecydować się tu na regulowany obiektyw, który jest mechanicznie otwierany i przymykany na podobnej zasadzie jak w samodzielnych aparatach fotograficznych. Koreańczycy mają już stosowną technologię i wykorzystali ją w swoim hi-endowym telefonie z klapką W2018. Nie zabraknie tu także trybu "Super Slow-mo", który według plotek ma być odpowiedzią na tryb 960 FPS jaki oferuje Sony w swoich urządzeniach. Opakowanie potwierdza także, że Samsung w końcu zastosuje w swoich flagowcach głośniki stereo i te, podobnie jak słuchawki, mają być strojone przez AKG.

Oczywiście radzimy podchodzić do tych informacji z odpowiednim dystansem, ale biorąc pod uwagę nieodległą zapowiedź Galaxy S9, spodziewać można się coraz więcej konkretnych przecieków na temat smartfona. 

galaxy-s9

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.