FrazPC.pl

Xiaomi Mi Mix 2S - materiały promocyjne potwierdzają Snapdragona 845 i imponujący design

Co prawda jeszcze w grudniu zeszłego roku Xiaomi wspominało o oficjalnej zapowiedzi flagowego Mi 7 w trakcie MWC 2018, ale z ostatnich doniesień wynika, że prezentacja tego smartfona została przesunięta na później. Nie oznacza to jednak, że chiński producent nie przywiezie nic ciekawego na targi w Barcelonie.

Najnowsze przecieki wskazują, że Xiaomi pokaże na MWC 2018 pod koniec lutego model Mi Mix 2S. Ten niedawno przyłapano w bazie danych AnTuTu, gdzie potwierdzono obecność procesora Snapdragon 845, ale wyniki tego benchmarku są dość łatwe do podrobienia, dlatego nie mieliśmy pewności, czy coś rzeczywiście jest na rzeczy. Pojawiło się jednak kolejne potwierdzenie, ponieważ do sieci wyciekł baner Xiaomi, który wygląda na oficjalny materiał promocyjny producenta.

Ten nie tylko wskazuje na obecność procesora Snapdragon 845, ale podaje także inne szczegóły specyfikacji. I tak, Mi Mix 2S otrzymać ma 5,99-calowy wyświetlacz, 8 GB pamięci RAM i 256 GB na dane. Najbardziej imponujący wydaje się jednak design Full Screen 3.0, ponieważ ramki są tu jeszcze cieńsze niż w Mix 2. Ciekawie rozwiązano także obecność przedniej kamerki, ponieważ tę umieszczono w prawym górnym narożniku, gdzie zastosowano specjalne wcięcie w ekranie.

Poza tym spodziewamy się tu także podwójnego aparatu tylnego składającego się z dwóch 12 MP sensorów Sony IMX363, czytnika linii papilarnych umieszczonego pod ekranem i wsparcia ze strony sztucznej inteligencji. Radzimy jednak nie brać tego za pewnik, póki nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia ze strony Xiaomi.

gsmarena_002_04

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.