FrazPC.pl

Call of Duty: WWII - gracz uzyskał najwyższą multiplayerową rangę bez używania broni palnej

Pamiętacie stary dowcip o tym jak "mój stary przeszedł całe Call of Duty, pytając w przedostatniej misji, czy można zmienić tego colta na inną broń"? Niejaki TheseKnivesOnly może poszczycić się jeszcze bardziej imponującym osiągnięciem, ponieważ gracz ten osiągnął rangę Prestige Master nie używając do tego w ogóle broni palnej.

Jeśli gracie w multiplayer Call of Duty: WWII, to wiecie jaką harówką jest w ogóle uzyskanie tej rangi. Najpierw musimy bowiem osiągnąć 55 poziom, by uzyskać rangę Prestige, następnie awansować o kolejne 55 poziomów, by otrzymać Prestige drugiego poziomu, a cały ten proces musimy powtórzyć aż do 10 poziomu. Następnie posiadając Prestige 10 musimy już tylko 55 razy awansować na wyższy poziom i w końcu możemy cieszyć się najwyższą rangą w grze, czyli Master Prestige (ta swoją drogą posiada 1000 poziomów).

TheseKnivesOnly przeszedł całą tę drogą (dokumentując cały proces na swoim kanale youtube'owym) bez oddania nawet jednego strzału. Zaliczył on ponad 32 tysiące zabójstw jedynie za pomocą bagnetu, noży i ataku wręcz. Nie trzeba chyba dodawać, że jest on jedyną osobą na świecie, która może pochwalić się takim dokonaniem, a twórcy, Sledgehammer Games, byli pod tak dużym wrażeniem jego osiągnięcia, że na oficjalnym koncie w serwisie Twitter umieścili wpis z gratulacjami.

Warto dodać, że dla TheseKnivesOnly to nie pierwszyzna i gra on w ten sposób od 2010 roku od Call of Duty: Black Ops. Nie zamierza jednak na tym poprzestawać i planuje uzyskać pozostałe 1000 poziomów Master Prestige. Życzymy powodzenia.

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.