FrazPC.pl

Sony Xperia XZ2 - wysoka cena i PS4 Slim gratis w przedsprzedaży

Wygląda na to, że nie mamy dobrych wieści dla osób, które ostrzą sobie zęby na nowy flagowiec od Sony, bo właśnie dowiadujemy się, że cena Xperia XZ2 będzie w naszym kraju bardzo wysoka.

Smartfon pojawił się w przedsprzedaży, dlatego wiemy już, że nasz portfel ucierpi tym razem o … 3599 PLN. Oczywiście mówimy tu o urządzeniu z najwyższej półki - wszystkie szczegóły TUTAJ, więc nikt nie spodziewał się kwoty rzędy 2000 PLN, ale niestety japońskiemu producentowi udało się nas w tym względzie nieprzyjemnie zaskoczyć. Tym bardziej, że na zachodnioeuropejskich rynkach smartfon wyceniono na 799 EUR, co po przeliczeniu daje jakieś 3350 PLN.

Czyżby taka była cena za gratis, jaki polski oddział Sony przygotował dla pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakup? Być może, bo chodzi tu o darmowy egzemplarz konsoli PlayStation 4 Slim 500 GB z 3 grami, tj. To jesteś Ty, Wiedza to Potęga i Ukryty Plan, który można wycenić na ok. 1300 PLN.

Nie da się ukryć, że to wymarzony prezent, ale … no właśnie, zawsze jest jakieś “ale”. Po pierwsze Sony nie zdradza, ile osób może na niego liczyć, a po drugie część osób pewnie nie chce za niego “dopłacać” w cenie smartfona. Jeżeli jednak pasują Wam takie warunki, to radzimy się spieszyć, bo chociaż teoretycznie promocja obowiązuje od dziś do 6 kwietnia, to jak już wspomniałem nie znamy ilości dostępnych w jej ramach prezentów.

W Polsce smartfon można kupić m.in. w następujących sklepach - oficjalny sklep Sony na Allegro, Media Expert, Komputronik, x-kom, RTV Euro AGD, Media Markt i Sony Centre.

5e186dd4b956adc7d5ce417d45ea2f6e
Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.