FrazPC.pl

Premiera Detroit: Become Human już dziś

Już dziś ma swoją światową premierę Detroit: Become Human, czyli najnowsze dzieło Quantic Dream, które zgodnie z  tradycją studia, polega na dostarczaniu trzymających w napięciu, opartych na opowieściach doświadczeń (Fahrenheit/Heavy Rain™/ Beyond: Two Souls™).

Akcja gry osadzona jest w metropolii z nieodległej przyszłości, Detroit w roku 2038. Miasto nabrało nowej energii dzięki wynalezieniu androidów oraz wykorzystaniu ich w codziennym życiu. Wydarzenia wymknęły się spod kontroli, kiedy androidy zaczęły zachowywać się, jakby były żywe. Wciel się w trzy grywalne postacie – Karę, Connora oraz Marcusa i poznaj wyjątkowe historie bohaterów gry.

W Detroit: Become Human to gracze, poprzez swoje decyzje, współtworzą historię osadzoną w ambitnej, przewrotnej i trzymającej w napięciu fabule gry.

Główni bohaterowie:

Connor (w tej roli Bryan Dechart -  znany z „Czystej Krwi” i „Potępienia”)

Ultranowoczesny prototyp przeznaczony do badania miejsc zbrodni i niepokojących sytuacji w tętniącej życiem metropolii. Connor, jako śledczy do zadań specjalnych, pomaga policji w Detroit w ściganiu defektów – androidów, które uszkodziły swoje oprogramowanie, opuściły właścicieli lub popełniły jakąś zbrodnię. 

Markus (w tej roli Jesse Williams znany z „Chirurgów” i „Domu w głębi lasu”)

Cała nadzieja na powstanie androidów leży w Markusie – maszynie, która wyrwała się z niewoli swojego programu. Po ucieczce przed swoim panem i dołączeniu do rosnącego ruchu oporu Markus przejmuje dowodzenie nad działaniami mającymi wyzwolić całą populację Androidów w Detroit. Musisz zdecydować w jaki sposób dasz o sobie znać ludzkości. Przez pokojowy bunt czy zbrojne powstanie?

Kara (w tej roli Valorie Curry znana z „Zmierzch: Przed świtem – część 2” i „Blair Witch”)

Jej historia, to mroczniejsze, zrujnowane oblicze Detroit oczami androidki, która uszkodziła swoje oprogramowanie. Kara zostaje uznana za defekta i ucieka z domu razem z niewinną dziewczynką. Trafia do bezlitosnego świata, w którym to gracz musi nią pokierować, by mogła zaakceptować wszechobecny brak równości… albo spróbować zapewnić bezpieczeństwo przybranej córce.

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.