FrazPC.pl

GearBest zaprasza na kolejną dużą wyprzedaż

Dziś Dzień Dziecka, więc trudno znaleźć lepszą wymówkę dla kupienia sobie czegoś nowego - przecież każdy z nas ma w sobie malucha, którego trzeba pielęgnować, prawda? :)

I niezależnie od tego, czy jesteście jeszcze w takim wieku, że możecie liczyć na prezenty od rodziców, czy już dawno musieliście o tym zapomnieć (albo sami jesteście rodzicami), warto rzucić okiem na nową wyprzedaż w serwisie GearBest. Tym bardziej, że od pewnego czasu wysyłka towarów następuje nie tylko z Chin, ale i wielu europejskich magazynów (wszystkie zaczynające się od symbolu GW), w tym polskiego, który kryje się pod symbolem GW4, więc nie trzeba tygodniami czekać na paczkę.

No dobra, a co tym razem przeceniono? Mnóstwo przedmiotów z wielu różnych kategorii, ale naszą uwagę z oczywistych względów przykuwają smartfony, tablety, komputery i tym podobne zabawki, więc warto zerknąć choćby na Xiaomi Mi Notebook Pro (osobiście zamówiłem go przy poprzedniej przecenie i bardzo polecam) czy Xiaomi Mi Notebook Air 13.3. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zgodnie z duchem Dnia Dziecka zamówić sobie drona, klocki do zbudowania postaci Deadpoola, zdalnie sterowany samochód czy też drukarkę 3D i dać się ponieść wyobraźni. Możliwości jest mnóstwo a oferta zmienia się każdego dnia (warto więc regularnie ją sprawdzać), więc zapraszamy do przeglądania promocyjnej strony pod TYM adresem!

gearbest

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.