FrazPC.pl

[PR] TOMTOP zaprasza na promocje. Słuchawki AKG i karta pamięci SanDisk w atrakcyjnych cenach

Podczas zakupów w chińskich sklepach często musimy liczyć się z tym, że niska cena odbije się na jakości produktu, bo przecież nie bierze się z powietrza i producent musiał gdzieś poczynić cięcia, żeby była aż tak atrakcyjna. Trzeba jednak pamiętać, że nie musimy wcale decydować się na niesprawdzone marki, bo wiele sklepów ma już w swojej ofercie rozwiązania od uznanych firm, do tego w naprawdę atrakcyjnych cenach, z nawiązką rekompensujących niedogodności wynikające z importu. Świetnym przykładem jest tu TOMTOP, gdzie obecnie znaleźć możemy świetne promocje na urządzenia i akcesoria od takich renomowanych producentów, jak Samsung (a konretniej AKG) czy SanDisk.

Warto rzucić okiem choćby na dokanałowe słuchawki Samsung AKG (w TYM miejscu), które za ok. 27 PLN oferują jakość przewyższającą wiele dużo droższych konstrukcji (z naszym kodem rabatowym WDSX kupicie ten model jeszcze kilka złotych taniej). Do komunikacji miejskiej, na siłownię, do domu, a może do szkoły - dla kogo przeznaczony jest ten model? Dla każdego, bo jego ergonomiczna budowa z jednej strony zapewnia wygodne użytkowanie, a z drugiej zapobiega wypadaniu słuchawek z uszu, np. Podczas aktywności fizycznej. Co więcej, wykonano go z dobrej jakości materiałów, co widać choćby po stylowych kopułkach czy długim i mocnym przewodzie, które zapewnią długi czas bezproblemowego użytkowania. Poza tym, za strojenie słuchawek odpowiada uznane AKG, co jest gwarancją dźwięku wysokiej jakości i powinno przekonać wszystkich niezdecydowanych.

71h2tn1wwvl._sx679_1_

A co powiecie na kartę pamięci microSD o pojemności 64 GB za niecałe 48 PLN? Przecież każdy z nas w końcu potrzebuje dodatkowej pamięci, bo ta dostępna na dane w smartfonie, tablecie, aparacie, konsoli przenośnej i wielu innych urządzeniach bardzo szybko się kończy, zmuszając nas do ograniczeń. Karta pamięci SanDisk Ultra (do kupienia w TYM miejscu)nie tylko rozwiąże ten problem, ale i nie robi sobie nic z naprawdę trudnych warunków, jakie możemy przed nią postawić - jest odporna na wodę, wstrząsy, mróz czy wysoką temperaturę. Na koniec jeszcze kilka kwestii technicznych, karta może się pochwalić nowym oznaczeniem A1, które informuje o liczbie obsługiwanych operacji wejścia i wyjścia - jeśli na karcie go nie ma, to najczęściej mówimy o kilkudziesięciu operacjach wejścia i wyjścia w ciągu sekundy, a jego obecność gwarantuje w tym zakresie wynik co najmniej 500. Mówiąc wprost, to karty dedykowane bardziej wymagającym użytkownikom, jeżeli więc chcecie zyskać dodatkowe miejsce na dane, szybciej kopiować pliki, ładować wideo czy uruchamiać aplikacje, to nie ma się nad czym zastanawiać.

res_23d0d1feeb86252df3326d103ac3f9b4_full

W sklepie TOMTOP znajdziecie mnóstwo innych produkcja w atrakcyjnych cenach, zachęcamy, więc do samodzielnego sprawdzania oferty. 

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.