FrazPC.pl

[PR] TOMTOP zaprasza na kolejne promocje - drukarka 3D i dron w świetnej cenie

Dziś druga odsłona świetnych promocji w chińskim serwisie TOMTOP, tym razem sklep chce zwrócić naszą uwagę na domową drukarkę 3D Anet A8 oraz MJX Bugs, czyli dron typu Quadcopter. Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu nikt nie spodziewał się chyba przełomu, jaki przyniosły drukarki 3D, w których drukuje się obecnie protezy, przestrzenne odpowiedniki naszych organów wewnętrznych, pomagające chirurgom podczas operacji i wiele innych rewolucyjnych rozwiązań. Drukowanie za ich pomocą było drogie, a same maszyny zajmowały mnóstwo miejsca, więc o użytkowaniu domowym nie było mowy - sytuacja zmieniła się jednak na tyle, że teraz już każdy z nas może sprawić sobie własny model drukarki 3D.

anet_8

Sklep TOMTOP proponuje model Anet A8, który w zestawie ma również 10 metrów filamentu, za pomocą którego możemy w domowym zaciszu zrealizować własne pomysły. Oczywiście wciąż jest to spory wydatek, ale kwota 541,06 PLN jest zdecydowanie bardziej do przełknięcia niż kilka tysięcy złotych. W zamian możemy liczyć na bardzo proste w obsłudze urządzenie z wyświetlaczem LCD, 5 przyciskami do sterowania, wsparciem dla kart microSD i drukowania offline, zmodyfikowaną dyszę MK8 i pracę z wieloma rodzajami filamentów, jak ABS, PLA, HIP, PP, Nylon i wiele innych. Możemy więc bez problemu wydrukować sobie zabawki, akcesoria naukowe czy proste urządzenia technologiczne, a przede wszystkim wystawić na próbę swoją kreatywność. Warto dodać, że drukarka wysyłana jest z europejskiego magazynu (z Niemiec), więc nie narażamy się na żadne dodatkowe opłaty i możemy liczyć na szybką dostawę - urządzenie do kupienia pod TYM adresem.

Druga propozycja to dron MJX Bugs wyceniony na 660,92 PLN, oczywiście znaleźć można wiele tańszych propozycji, ale w tym przypadku nie mamy już do czynienia z zabawką dla dzieci, ale bardziej zaawansowanym urządzeniem dla początkujących. Jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu wygląda profesjonalnie, bateria o pojemności 1800 mAh oferuje 15 minut lotu na jednym ładowaniu, pozycjonowanie GPS sprawia, że nie musimy martwić się, że zgubimy swoje urządzenie, a oświetlenie LED gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas nocnych lotów. Do tego możemy liczyć na wiele przydatnych funkcji, jak Follow Me, za pomocą którego “przypniemy” drona do naszego smartfona, dzięki czemu będzie nam automatycznie towarzyszył czy opcja zaznaczenia wybranego punktu, wokół którego dron będzie poruszał się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Początkujący z pewnością docenią również start i lądowanie za pomocą jednego przycisku, podobnie zresztą jak automatyczny powrót drona do “domu”. Sprzęt wyposażono też w kamerkę 1080p, pozwalającą na uwiecznienie naszych popisów z powietrza. Drona zakupić można w TYM miejscu. 

bugs-5-w-

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.