FrazPC.pl

[PR] Listopadowe promocje w sklepie TOMTOP

Nie od dziś wiadomo, że listopad to czas największych wyprzedaży w chińskich serwisach i kiedy my świętujemy odzyskanie niepodległości, w tym roku wyjątkowo hucznie :), w sieci aż roi się od atrakcyjnych ofert z okazji 11.11. Czy nie jest to idealna okazja, by zrobić sobie prezent? Szczególnie że jutro o 12.00 ruszają błyskawiczne wyprzedaże, na których ceny mocną pospadają!

No jasne, na przykład składany rower elektryczny od marki Xiaomi - QICYCLE TDR01Z, który pozwoli dobrze wykorzystać piękną listopadową pogodę. Ten wyposażono w jednocześnie lekką i wytrzymałą obudowę, która bez problemu wytrzymuje ciężar nawet 100 kg. 250W silnik pozwala na rozwinięcie prędkości maksymalnie 20 km/h, a akumulator ładujący się 3 godziny umożliwia przejechanie dystansu 45 km. Co więcej, konstrukcja jest składana, więc bez problemu zapakujemy ją do samochodu czy będziemy przechowywać po sezonie. Promocyjna cena to jedyne 697 EUR, a wysyłka następuje z niemieckiego magazynu.

oryginalny-xiaomi-inteligentny-elektryczny-bicyle-ef1-sportowe-przeno-ne-mijia-qicycle-e-rower-sk-adany-pedelec

Jeżeli jednak marzycie już tylko o gorącej herbacie i kocu, to mamy dla Was rozwiązanie dla domu, a mianowicie robot sprzątający Xiaomi Mijia Roborock S50 drugiej generacji, dzięki któremu możemy zawsze wracać do posprzątanego mieszkania, a właściciele czworonogów doskonale wiedzą, o co mi chodzi. W tym konkretnym przypadku możemy liczyć na odkurzanie na sucho i mopowanie, dzięki czemu oszczędzamy siły i czas. Urządzenie automatycznie wykrywa sprzątaną powierzchnię i dostosowuje siłę ssania, bez problemu sprząta w narożnikach i pod meblami, planuje sprzątanie w zależności od wielkości pomieszczenia i stopnia zabrudzenia, a także samodzielnie wraca do bazy, kiedy potrzebuje ładowania. Wysyłka z niemieckiego magazynu, a okazyjna cena to 348.39 EUR.

20171240101741194joq5m

Mamy coś na zewnątrz i coś do domu, pora więc na osobiste akcesoria, np.inteligentny zegarek sportowy Xiaomi Huami Amazfit w cenie 48 EUR, który za sprawą modułów GPS i GLONASS pozwoli na monitorowanie aktywności. Ma nawet 4 predefiniowane tryby, tj. Outdoor Running, Treadmill, Outdoor Cycling i Walking, a za pomocą łączności Bluetooth 4.0 połączymy go ze smartfonem. Standardowo pozwala na odczyt takich informacji jak puls, długość aktywności, maksymalna prędkości i inne, a także odbieranie powiadomień z telefonu. Zdaniem producenta w pełni naładowana bateria pozwoli na nawet 45 dni użytkowania w trybie zegarka albo 22 godziny ciągłego działania GPS.

1a2a1f3f4affa018a08dd0adb3f1

Wśród innych ciekawych ofert znaleźć można choćby świetnie ocenianą sportową kamerkę ThiEYE T5 Edge 4K, dzięki której utrwalimy nasze wyczyny sportowe czy piękny krajobraz za niecałe 70 EUR, inteligentną deskę sedesową Xiaomi Eco-Chain Smartmi za 184 EUR oferującą m.in. podświetlenie nocne, głowicę myjącą i wiele innych funkcji, których na próżno szukać w naszych toaletach :), szybką kartę pamięci o pojemności 64 GB Netac P500 (z kodem WD64G w cenie 7.83 EUR) czy dokanałowe słuchawki będące efektem współpracy Samsunga i AKG (z kodem WD5059 w cenie 4.78 EUR).

W sklepie TOMTOP znajdziecie mnóstwo innych produkcja w atrakcyjnych cenach, zachęcamy, więc do samodzielnego sprawdzania oferty. 

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.