FrazPC.pl

[PR] Samochód i dom też mogą być smart z TOMTOP

Macie jeszcze trochę wolnej gotówki po ostatnich wyprzedażach, a może odkładacie większą sumkę na Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek? Tak czy inaczej, warto zerknąć na nowe promocje w sklepie TOMTOP, dzięki którym za niewielkie pieniądze można podnieść komfort i bezpieczeństwo domu czy samochodu.

Zacznijmy kamerki, która pełnić może funkcję samochodowego wideorejestratora i może się pochwalić kilkoma ciekawymi funkcjonalnościami, a to wszystko za niecałe 6.44 EUR. Quelima SQ11 nagrywa każdy ruch, który zostanie zarejestrowany 2-3 metry od samochodu, co znacznie zwiększa jego bezpieczeństwo, posiada tryb nocny, dzięki któremu zdjęcia po ciemku będą wysokiej rozdzielczości i z dużą ilości szczegółów, a do tego automatycznie nadpisuje najstarsze materiały, więc nie musimy martwić się o brak miejsca.

61jpmfv1gkl._sx466_

A może do tej pory opieraliście się modzie i nie kupiliście jeszcze inteligentnej opaski? W takim razie mamy dla Was coś niedrogiego na początek, a mianowicie model od 115PLUS za 6.09 EUR, żebyście mogli przekonać się, czy potrzebujecie tego typu gadżetu. Urządzenie oferuje standardowe fitnessowe funkcje, jak pomiar pulsu, wykonanych kroków, spalonych kalorii czy przebytego dystansu, a do tego sprawdzi jakość naszego snu, posłuży jako zdalny spust migawki czy poinformuje o połączeniach czy wiadomościach z różnych aplikacji - oczywiście po połączeniu ze smartfonem z iOS 8.0 lub wyższym albo Androidem 4.3 lub wyższym.

100286_1

Jeżeli zaś bardzo przeszkadza Wam, że ostatnio tak szybko robi się ciemno, to polecamy bezprzewodowe oświetlenie zewnętrzne z detekcją ruchu, które ładowane jest za pomocą paneli solarnych. To świetne rozwiązanie do domów jednorodzinnych, ogrodów, garaży i wszędzie tam, gdzie zależy nam na bezpieczeństwie - pojedyncza lampa z 30 LEDami to koszt zaledwie 5.22 EUR.

20-25-30led-solar-light-waterproof-pir-motion-sensor-solar-wall-lamp-outdoor-garden-security-solar-300x300.jpg_640x640

Dwa pozostałe urządzenia to już kategoria poprawiania komfortu życia, a konkretniej oglądania telewizji, bo jedno jest Smart Android TV, a drugie pilotem z funkcją myszki i klawiatury. W tym pierwszym przypadku grono odbiorców jest dość ograniczone, bo większość z nas już wymieniła telewizory na modele smart, ale warto zerknąć, czy X96mini za 25 EUR nie przyda się przypadkiem naszym rodzicom albo dziadkom - przecież zawsze lepiej mieć dostęp do Netflixa niż go nie mieć, prawda? :) A kiedy już wszyscy będziemy mieć inteligentne telewizory, wtedy do akcji wkracza Wechip W1, dzięki któremu korzystanie z różnych aplikacji telewizyjnych będzie zdecydowanie wygodniejsze, szczególnie jeśli posiadamy bardzo “ascetyczny” model pilota - wystarczy 11.30 EUR, by na dobre skończyć choćby z niewygodnym wyszukiwaniem na YouTube.

wechip-w1-mini-air-mouse-rechargeable-englishrussian-2-4ghz-wireless-keyboard-remote-control-for-windows-android-300x300.jpg_640x640 seto_top_box
Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.