FrazPC.pl

[PR] Chińskie 11.11 wciąż trwa, kolejne ciekawe promocje w TOMTOP

Macie ochotę na małe zakupy, a nie chce się Wam czekać na Czarny Piątek lub Cyber Poniedziałek? W takim razie sklep TOMTOP zaprasza na kolejne okazje - tym razem w promocji wzmacniacz sygnału WIFI i dwie pary słuchawek dokanałowych, które bez problemu zmieścimy pod czapką :)

Sygnał WiFi w waszym domu nie jest tak silny, jak byście sobie tego życzyli, a może zależy Wam na zwiększeniu zasięgu domowej sieci? W takim razie za 8.88 EUR możecie kupić sobie specjalny wzmacniacz sygnału o przepustowości do 300 Mbps, z przyjaznym użytkownikowi oprogramowaniem i pracą w dwóch trybach - bezprzewodowego repeatera albo standardowego punktu dostępu. Dodatkowym atutem jest niewielki rozmiar urządzenia, które waży zaledwie 100 gramów i mierzy 80 x 50 x 50 mm.

reaperter

Jeżeli zaś chodzi o słuchawki, to tym razem możemy wybierać między modelami od Samsunga i Sennheisera. Samsung HS330 to propozycja dla mniej wymagających użytkowników (albo na przykład dzieci, które często gubią i psują sprzęt i szkoda wydawać pieniądze na coś droższego), wyceniona na 3.99 EUR, która ma jednak kilka zalet. Wystarczy wymienić tu modny biały kolor, pasujący do dużej ilości smartfonów oraz płaski nieplączący się kabel, który wygląda na bardzo wytrzymały.

samsung

Sennheiser CX 3.00 już zdecydowanie inna półka, bo w tym przypadku mamy do czynienia z uznanym producentem audio i musimy szykować 26.12 EUR (albo 21.76 z naszym kuponem WDSENNHEISER). Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne - białą, czarną i czerwoną, a producent obiecuje świetną jakość dźwięku z czystą górą i wzmocnioną responsywnością basów. Sennheiser pamiętał również o materiałach wysokiej jakości i ergonomicznej budowie kopułek, dzięki czemu słuchawki sprawdzą się w wielu zastosowaniach, również podczas uprawiania sportu.

134f37c8414c92793297dafe50a6
Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.