FrazPC.pl

Szybkie 300 cali - krótki test projektora EPSON EH-TW5650: Szybkie 300 cali - krótki test projektora EPSON EH-TW5650, cz.1

Wprowadzenie

Kto by nie chciał mieć własnego kina? Jeść popkorn, mlaskać do woli i pić tanią colę z dwulitrowej butelki. Do tego wciskać "stop", gdy tylko fizjologia wezwie do ubikacji oraz przewijać nudne kawałki  filmu bądź wracać po sto razy do tych ekscytujących. Nie wiemy jak Wy, ale my na pewno tak. Nie bez powodu ilość sprzedawanych biletów w kinach tak drastycznie spada. Platformy z filmami na żądanie cieszą się coraz to większą ilością subskrybentów, a projektory pojawiają się coraz częściej w domu u przysłowiowego Kowalskiego. W takim kontekście pojawia się nasz bohater najnowszej recenzji – Epson EH-TW5650, który to... a przekonajcie się sami, czytając dalszą część tekstu.

Zobacz zdjęcie

Wygląd

TW-5650 to zgrabny mały projektor o obłych kształtach. Pierwszą rzeczą która rzuca się w oczy, to wielkość obramowania obiektywu. Jest ona niemal karykaturalnie duża, jednak w pozytywny sposób wpływa na odbiór urządzenia. Patrząc od frontu urządzenia, poza obiektywem, znajduje się tam również kratka otworu wentylacyjnego, logo producenta oraz odbiornik podczerwieni. Po prawej stronie (stojąc przed obiektywem) znajduje się dużych wymiarów filtr powietrza, po lewej natomiast naklejki z informacjami. U góry urządzenia znajdują się wszystkie przyciski sterowania, suwaki do fizycznej korekcji obrazu oraz zamykanie obiektywu. Z tyłu producent umieścił porty komunikacji uwzględniając wszelkie możliwe potrzeby użytkowników. Znajdziemy tam port USB, port serwisowy USB, złącze D-Sub, port HDMI MHL (mobile high definitione link) oraz zwykły port HDMI. Pod spodem natomiast jest gniazdo zasilania oraz gniazdo Audio OUT. Po prawej stronie, widać również dość dużych rozmiarów głośnik o mocy 10W. Urządzenie posiada trzy nóżki do regulacji: dwie tylne wykręcane oraz frontowa z mechanizmem umożliwiającym szybkie dostosowanie wysokości.

Zobacz zdjęcie

Zobacz zdjęcieZobacz zdjęcie

Zobacz zdjęcieZobacz zdjęcie

Zobacz zdjęcieZobacz zdjęcie

Zobacz zdjęcieZobacz zdjęcie

Tabelka

Zobacz zdjęcie

Zobacz zdjęcie

Zobacz zdjęcie

Pozostałe strony artykułu

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.