FrazPC.pl

10 najciekawszych gier lutego: EA Sports UFC 3

Luty 2018 roku przynosi naprawdę ciekawy zestaw gier, który stanowić może dobrą rozgrzewkę przed marcowym wysypem hitów. W tym miesiącu debiutują zarówno długo wyczekiwane tytuły, jak Kingdom Come: Deliverance, coś dla fanów obijania się po mordach oraz odświeżone wersje kultowych produkcji. Znajdzie się także coś dla fanów "indyków", a także wirtualnej rzeczywistości. Bez zbędnego przeciągania zapraszamy więc do zapoznania się z poniższym zestawieniem:

EA Sports UFC 3

Data premiery: 02.02.2018
Platforma: PlayStation 4, Xbox One

MMA i UFC cieszy się coraz większą popularnością także w naszym kraju, co związane jest z sukcesami Polaków w tej najbardziej prestiżowej federacji mieszanych sztuk walki. Tym samym już wkrótce można będzie oglądać UFC na antenie telewizji Polsat, a lada moment otrzymamy także możliwość zagrania w trzecią odsłonę EA Sports UFC, którą swoją podobizną i nazwiskiem sygnuje sam Conor McGregor.

I chociaż już druga część była całkiem skomplikowana, to twórcy zapowiadają kolejne zmiany i obiecują, że otrzymamy do dyspozycji ponad 5 tysięcy nowych animacji, dzięki którym walka z przeciwnikiem będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca i efektowna. Co więcej, nie zabraknie również nowych ciosów, zbudowanych z nich combosów, a także potężnych ataków, które są w stanie natychmiast przerwać pojedynek. Warto dodać, że w grze znajdzie się 4 Polaków: Jan Błachowicz, Krzysztof Jotko, Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz.

Pozostałe strony artykułu

Copyright © 2012 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.